Mp3

ویت دی

 

Artboard 1

  

  dot-orange ترمیم کننده و آبرسان موی خشک، آسیب دیده و رنگ شده

dot-orange نرم کننده و حالت دهنده قوی موهای زبر و ضخیم

                                dot orange تثبیت کننده رنگ مو در موهای رنگ شده

 

 

 

ترکیبات مهم

ویتامین  F

- به مجموعه ای از اسیدهای چرب ضروری غیر اشباع مانند اسید لینولنیک، اسید لینو لئیک، اسید اولئیک، اسید پالمیتیک و ... که غالبا از گیاهان روغنی بدست می آیند، ویتامینF  گفته میشود. این ترکیبات اثر بسیار مهمی در سلامت پوست و مو دارند و کمبود آنها در بدن غالبا مشکلات جدی ایجاد مینماید. مصرف موضعی این ترکیبات نیز میتواند علاوه بر نرمی و لطافت پوست، روند ترمیم بافت های سلولی را تسریع میکند و در تغذیه و استحکام فولیکول مو نیز موثر میباشد.

 

عصاره آلوئه ورا

- اين گياه چند هزار سال است که برای حفظ و تامين رطوبت و پيشگيري از ايجاد چيـن و چـروک و نيز مراقبت از پوست و مو استفاده ميشود. برای آلوئه ورا خواص بسياری از جمله رفع لک و تيرگي پوست، روشن کننده و برطرف کننده التهاب، خشکي و خارش پوست نيز قائل شده اند که مصرف آن را در محصولات آرايشي و بهداشتي بسيار متداول نموده است. گفته مي شود آلوئه ورا گياه جادويي و اکسير جواني کلئو پاترا ملکه مصر بود که جواني و زيبايي بي نظير او را در تمام طول عمرش حفظ کرد.

 

عصاره بابونه  Chamomile extract

- بابونه سابقه مصرف طولانی مدت در آسیا، اروپا و آمریکا دارد و از دیرباز در رفع التهاب، خارش و خشکی های پوست استفاده میشده است. ترکیبات مهم بابونه مثل بیزابولول، آزولن و کامازولن حتی به صورت جداگانه و استخراج شده هم در درمان و بهبود بیماریهای پوستی مصرف میشوند. این ترکیبات خواص آنتی باکتریال مناسبی هم دارند و در درمان آکنه و جوشهای پوستی هم کاربرد دارند.
در اروپا نیز از گل های بابونه جهت تثبیت رنگ موهای روشن نیز استفاده میشده است. ایمنی بالای ترکیبات این گیاه موجب شده است که مصرف زیاد و قابل توجهی در محصولات اطفال و نیز فرآورده های بهداشتی مخاطی، دهانی و چشمی داشته باشد.

 

 

..............................................   Negarin Parnian Rakhshande Toos   ..............................................