Mp3

pur

 

 

پیور

 

  

dot-orange پاک کننده قوی و مهار کننده بوی چربی پوست سر، بدون تحریک و ایجاد خشکی بیش از حد

dot-orange کاهش دهنده چربی اسکالپ

                                                                                                                      dot orange حجم دهنده موی نازک و وضعیف

 

 

 

 ترکیبات مهم

 

کمپلکس آنزیمی Zymo Hair MD

- افزایش دهنده چند برابری قدرت نفوذ ترکیبان به علت ساختار میکروکپسولی

- حاوی آنزیم ها و فرآورده های بیوتکنولوژیک اولیگوساکاریدی برای تجزیه چربی ها

و زدودن بقایای آلودگی های سطح پوست و مو

- افزایش دهنده قدرت پاک کنندگی (Deep cleansing) و کنترل کننده چربی اسکالپ

 

عصاره انار

- از دیرباز از قسمتهای مختلفی مثل دانه، پوست درخت و میوه انار جهت بهبود بیماریهای مختلف استفاده می شده است. مهمترین ترکیبات انار اسیدهای آلی مانند گالیک اسید و الاژیک اسید، آنتوسیانیدنها و EGCG می باشند که دو ترکیب اخیر بر طبق مستندات علمی در درمان ریزش مو و مقابله با اکسیدانهای مضر کاربرد دارند و همچنین به دلیل وجود ترکیبات قابض در کنترل چربی و آکنه در پوست بسیار موثر می باشند.

 


عصاره گزنه

- گزنه در طب سنتي ايران و خاورميانه بيش از هر نقطه دنيا کاربرد دارد. علاوه بر اثرات درماني این گیاه در بيماريهاي قلبي و ديابت، يکي از مهمترين کاربردهاي گزنه در مصرف موضعي آن است. گزنه ميتواند ضمن تحريک جريان خون سطحي پوست سر و جلوگيري از ريزش مو، ترشح چربي را کنترل کند و در بهداشت پوست و موي سر بسيار موثر است. گزنه اثر ضدشوره هم دارد و به صورت کمکي در محصولات ضد شوره استفاده ميشود.


عصاره پرسیاوشان

- ين گياه در طب سنتي کاربردهای متنوع و زيادی داشته و دارد. تحقيقات اخير در داخل کشور نشان داده است که گیاه پر سياوشـان با مهار آنزيم 5 - آلفا ردوکتاز، اثر قابل توجهي در کنترل ريزش مو با منشا هورموني داشته، چربي پوست سر را نيز کنترل مي نمايد.

 

..............................................   Negarin Parnian Rakhshande Toos   ..............................................