Mp3

shd

 

مناسب برای موی معمولی تا ضخیم، خشک و یا رنگ شده

ماسک دی

  

dot green بهبود چشمگیر لطافت، شادابی و حالت پذیری مو
dot green تغذیه و آبرسانی به ساقه مو
dot green تسهیل شانه خوری مو در داخل و بعد از حمام

 

 

ترکیبات مهم 

 

عصاره الوئه ورا

- مرطوب کننده و نرم کننده بسیار قوی

- التیام بخش و برطرف کننده خشکی و خارش

 

روغن آرگان

- روغن آرگان از هسته میوه آرگان بدست می آید که در مراکش یافت میشود. این روغن موهای خشک را نرم میکند و باعث درخشش و صاف شدن موهای مجعد میشود. روغن آرگان حاوی مقادیر قابل توجهی از اسیدهای چرب غیر اشباع نظیر اولئیک، لینولئیک، پالمیتیک، استئاریک و لینولنیک اسید میباشد. این مجموعه ترکیبات که اصطلاحا ویتامینF نامیده میشوند، در ترمیم بافتهای مختلف پوست و مو و همچنین کمک به رشد مو از طریق افزایش تکثیر سلولها نقش اساسی دارند. روغن آرگان همچنین سرشار از ویتامین E، ترکیبات فنلی، کاروتن و اسکوالن بوده، در برابر اکسیداسیون نسبت به روغنهایی مانند روغن زیتون مقاوم تر است و به دلیل همین ویژگیها و پایداری بیشتر در فرآورده های آرایشی و بهداشتی کاربرد زیادی پیدا کرده است.

 

 


پروتئین هیدرولیز شده کراتین: پروتئین کراتین، ماده اصلی در سلولهای پوست و مو میباشد. ساختار طبیعی مولکول کراتین که بصورت زنجیره های موج دار با پیوندهای متقاطع است، باعث استحکام و انعطاف فیبرهای مو میشود. پروتئین هیدرولیز شده کراتین به صورت محافظ بر روی ساقه مو قرار میگیرد و در کنار خاصیت نرم کنندگی، باعث نگهداری رطوبت و جلوگیری از خشکی و زبری ساقه مو شده، در دراز مدت، موهای آسیب دیده را ترمیم مینماید. این ترکیب نیز ساقه مو را در برابر آسیبهای محیطی محافظت کرده و به تثبیت رنگ مو کمک مینماید.با سلام و احترام خدمت همه هموطنان و مصرف کنندگان گرامی محصولات نوپریت با توجه به اینکه در فرآیند ساخت ماسک موی داخل حمام (نوپری ماسک دی) در تولیدهای 27/11/97 تا 6/12/97 اشکالی وجود داشته که بتازگی مشخص شده است ضمن پوزش از مصرف کنندگان این محصول، شرکت نگارین پرنیان با افتخار محصول فوق را (حتی اگر مقداری از آن استفاده شده باشد) پس میگیرد برای این امر می توانید به داروخانه یا فروشگاهی که ماسک را از ایشان خریده اید مراجعه کنید و برای رفع مشکل ویا هرگونه سئوال با شماره های 44142127 الی28 (دفتر مرکزی تهران) تماس بگیرید.

..............................................   Negarin Parnian Rakhshande Toos   ..............................................